Najbliższe spotkania przygotowujące
do przyjęcia sakramentów świętych

PIERWSZA KOMUNIA:

UWAGA!!! Od 1 marca zmiana godziny Mszy Świętej na 18,00

  • Klasa III SP: w marcu Msza Święta z obrzędem poświęcenia książeczek będzie w pierwszy poniedziałek miesiąca tj. 4 marca o godz. 18,00. Proszę nie zapomnieć i zabrać z sobą książeczki do kościoła. Po Mszy w kościele katecheza formacyjna dla rodziców i omówienie spraw organizacyjnych związanych z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

BIERZMOWANIE:

  • Klasa VII SP: w czwartek 29 lutego o godz. 17,00 Msza Święta, a po niej w salce na plebanii pierwsze spotkanie, podczas którego młodzież wyrazi chęć rozpoczęcia przygotowania do bierzmowania poprzez przyjęcie i wypełnienie deklaracji kandydata do bierzmowania.

  • Klasa VIII SP: najbliższe spotkanie formacyjne będzie połączone z udziałem w piątkowej Drodze Krzyżowej. O terminie młodzież zostanie powiadomiona przez s. Annę w szkole.

  • Klasa I szkoły ponadpodstawowej: w niedzielę, 17 marca, o godz.. 11,00 Msza Święta, a po niej w kościele katecheza formacyjna. Ponieważ bierzmowanie jest już bardzo blisko (25 kwietnia), dlatego proszę wszystkich kandydatów, którzy są na liście o obowiązkowe uczestnictwo we Mszy i spotkaniu. Zapraszam również tych, którzy z różnych powodów nie uczęszczali na wszystkie spotkania.

Przypominam, że warunkiem dobrego przygotowania do przyjęcia I Komunii Świętej i Bierzmowania jest regularne i obowiązkowe uczestnictwo w Mszach Świętych niedzielnych i świątecznych oraz w comiesięcznych katechezach formacyjnych i spotkaniach przygotowawczych.