WYPOMINKI 2019

WYPOMINKI W KOŚCIELE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

LISTOPAD 2019

Porządek odprawiania nabożeństw wypominkowych:

  • w niedziele – o godz. 17,30
  • od poniedziałku do piątku – po Mszy św. o godz. 17,00 (ok. godz. 17,30)
  • w soboty – po Mszy św. o godz. 9,00
  • 11 Listopada – godz. 10,30

2.11. modlimy się za wszystkich zmarłych z naszych rodzin, za zmarłych członków ŻR naszej parafii, za zmarłych z naszej wspólnoty, szczególnie za tych, którzy  odeszli do wieczności w tym roku

3.11. – ul. Łąkowa, Spokojna i Ogrodowa

4.11. – nie ma wypominek

5.11. – ul. Złocieniecka

6.11. – ul. Sadowa, Polna, Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte

7.11. – ul. Dworcowa, Poznańska, Kaliska, Gnieźnieńska, Moniuszki, Warszawska

8.11. – ul. Jeziorna, Kolejowa, Bydgoska, Szczecińska, Sobieskiego, Chrobrego, Staszica,

pl. Orzeszkowej, kartki nie podpisane

9.11. – Mielenko i Konotop

10.11. – ul. Złocieniecka

11.11.godz. 10,30 ul. Łąkowa, Spokojna i Ogrodowa

12.11. – ul. Sadowa, Polna, Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte

13.11. – ul. Dworcowa, Poznańska, Kaliska, Gnieźnieńska, Moniuszki, Warszawska

14.11. – ul. Jeziorna, Kolejowa, Bydgoska, Szczecińska, Sobieskiego, Chrobrego, Staszica,

pl. Orzeszkowej, kartki nie podpisane

15.11. – Mielenko i Konotop

16.11. – ul. Łąkowa, Spokojna i Ogrodowa

17.11. – ul. Sadowa, Polna, Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte

18.11. – ul. Złocieniecka

19.11. – ul. Dworcowa, Poznańska, Kaliska, Gnieźnieńska, Moniuszki, Warszawska, Konotop

20.11. – ul. Jeziorna, Kolejowa, Bydgoska, Szczecińska, Sobieskiego, Chrobrego, Staszica,

pl. Orzeszkowej, kartki nie podpisane, Mielenko

21.11. – ul. Łąkowa, Spokojna i Ogrodowa

22.11. – ul. Złocieniecka

23.11. – ul. Sadowa, Polna, Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte

24.11. – ul. Dworcowa, Poznańska, Kaliska, Gnieźnieńska, Moniuszki, Warszawska, Konotop

25.11. – ul. Jeziorna, Kolejowa, Bydgoska, Szczecińska, Sobieskiego, Chrobrego, Staszica,

pl. Orzeszkowej, kartki nie podpisane, Mielenko

26.11. – ul. Łąkowa, Spokojna i Ogrodowa

27.11. – ul. Złocieniecka

28.11. – ul. Sadowa, Polna, Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte

29.11. – ul. Dworcowa, Poznańska, Kaliska, Gnieźnieńska, Moniuszki, Warszawska, Konotop

30.11. – ul. Jeziorna, Kolejowa, Bydgoska, Szczecińska, Sobieskiego, Chrobrego, Staszica,

pl. Orzeszkowej, kartki nie podpisane, Mielenko